Skenë horror, gjaku derdhet pa u ndalur poshtë rrugës së një shtëpie… (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 15:54 17-09-2017 Skenë horror, gjaku derdhet pa u ndalur poshtë rrugës së një shtëpie… (VIDEO)

Në skenë e tillë shihet zakonisht nëpër filma horror, siç shihet në video gjaku del nga toka jashtë një shtëpie funerali.

Fotot e tmerrshme tregojnë një përzierje të gjakut dhe lëngjeve të balsamimit që dalin në një rrugë jashtë Greenoaks Funeral Home në Baton Rouge.

Me sa duket, për shkak të një bllokimi të një valvule kjo shkaktoi rrjedhje të një deponi.

Zyrtarët nga Baton Rouge thanë se gjaku, i cili u përzie me një lëng që përmbante formaldehid, nuk u gjet në sistemin e kanalizimeve të qytetit.

Adam Smith, nga Departamenti i Shërbimeve të Mjedisit në Baton Rouge, tha për ËBRZ: 'Ne dërguam inspektorin tonë të kanalizimeve dhe specialistët tanë mjedisorë për të parë.

Shtëpia e varrimit, e cila është në pronësi të Dignity Memorial, thuhet se kërkoi falje për çdo shqetësim të shkaktuar nga rrjedhja.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Gruaja godet të dashurin me thikë gjashtë herë pasi e gjeti lakuriq sipër vajzës së saj 12-vjeçare
Sulmohet me acid grupi i turistëve në Marsejë »
Article Logic
Execution time: 0.009556770324707
array(1) { ["section"]=> string(79) "skene-horror-gjaku-derdhet-pa-u-ndalur-poshte-rruges-se-nje-shtepie-video-92670" }