‘Skllav i votave të qelbura’, deputeti sulmon Ramën: Kjo shëmtirë elektorale

Publikuar tek: aktualitet, më 15:53 25-10-2018 ‘Skllav i votave të qelbura’, deputeti sulmon Ramën: Kjo shëmtirë elektorale

Kreu i grupit parlamentar të LSI, Petrit Vasili ka sulmuar sërish kryeministrin Edi Rama.

Sipas Vasilit, Rama është skllav i votave të qelbura dhe jashtëqitjeve të krimit.

“Kjo shëmtirë elektorale ka prodhuar bastardimin më të madh që Shqipëria ka parë në qeverisjen e saj”, shkruan Vasili.

Sipas tij Shqipëria e ka bërë zgjedhjen, do të jetë e gjitha përballë kryeministrit skllav të krimit dhe sadakave të tij.

Postimi i plotë i Petrit Vasilit:

Kryeministri skllav i votave te qelbura dhe i jashteqitjeve te krimit.

Kakarisjet e gjelit te fikur te qeverise, qe kendon mbi kuterbimin e plehut te horrllekut dhe ushqehet me jashteqitjet e krimit nuk i degjon më kerkush.
Tani ai eshte provuar boterisht si nje shemtire politike e prodhuar nga shemtira elektorale
Shemtira elektorale tani eshte perpara syve te te gjitheve me fakte pa fund,me emra e mbiemra.
Kjo shemtire elektorale prodhoi bastardimin me te madh qe Shqiperia ka pare ne qeverisje.
Shqiperia e ka bere zgjedhjen,do te jete e gjitha perballe kryeministrit skllav te krimit dhe sadakave te tij.
Vota plehu nuk do te kete më dhe as kryeministra, prostituta te plehut te krimit, gjithashtu nuk do te kete më.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027937889099121
array(1) { ["section"]=> string(79) "skllav-i-votave-te-qelbura-deputeti-sulmon-ramen-kjo-shemtire-elektorale-139083" }