Skocia dhe Europa shumë e rëndë për Grezdën, lojtari i Kombëtares pret janarin

Publikuar tek: sport, më 20:35 13-12-2018 Skocia dhe Europa shumë e rëndë për Grezdën, lojtari i Kombëtares pret janarin

Eros Grezda nuk përfiton dot as kur vjen mundësia më e mirë për të. 

Në takimin e sotëm përballë ekipit të tij Glasgow Rangers dhe Rapidit të Vjenës që po luhet, anësori 23-vjeccar është vendosur në stol nga tekniku Steven Gerrard pas paraqitjes jo bindëse në ndeshjen me Dundee United.

Sipas mediave skoceze, nëse kjo situatë vazhdon ende, mund të shtyjë futbollistin e Kombëtares të kërkojë ekip të ri në janar.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027122974395752
array(1) { ["section"]=> string(84) "skocia-dhe-europa-shume-e-rende-per-grezden-lojtari-i-kombetares-pret-janarin-145058" }