Skrapar, zbulohet një laborator modern për përpunimin e drogës, çfarë gjeti policia

Publikuar tek: aktualitet, më 12:12 12-04-2017 Skrapar, zbulohet një laborator modern për përpunimin e drogës, çfarë gjeti policia foto ilustruese

Zbulohet një laborator i përpunimit të lëndëve narkotike në Skrapar. Zbulimi i këtij ambienti vjen në vijim të operacioneve ku u gjetën 1.2 ton drogë.

Policia gjeti brenda tij, të mbjella në vazo rreth 2 mijë rrënjë kanabis sativa, si dhe një sasi të madhe kanabisi të tharë.

Mësohet se laboratori është ndër më modernët të zbuluar deri më parë për përpunimin e narkotikëve, ndërsa policia pritet të japë detaje lidhur me këtë operacion. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Vrasja e biznesmenit në Durrës: Jurgen Kurti thirri babain e të fejuarës, si shpëtoi edhe këtë herë... (DETAJE TË FORTA)
Bashkia Tiranë surprizon të rinjtë e Saukut, u dhuron atë çfarë kishte munguar prej kohësh »
Article Logic
Execution time: 0.010743856430054
array(1) { ["section"]=> string(87) "skrapar-zbulohet-nje-laborator-modern-per-perpunimin-e-droges-cfare-gjeti-policia-74929" }