“Skuadra” e Zvicrës niset drejt Shqipërisë, fitorja objektiv i vetëm

Publikuar tek: sport, më 22:23 04-10-2015 “Skuadra” e Zvicrës niset drejt Shqipërisë, fitorja objektiv i vetëm

Naser Aliji, Berat Gjimshiti, Taulant Xhaka, Armando Sadiku dhe Burim Kukeli, të gjithë lojtarë që luajnë në kampionatin zvicerian, janë nisur drejt Shqipërisë për përballjen kundër Serbisë më 8 tetor në “Elbasan Arena”.

Është Aliji ai që poston këtë foto në facebook, ndërsa shkruan se fitorja është objektivi i vetëm.

“Me Gjimshitin, T. Xhakën, Sadikun dhe Kukelin u nisëm për në Shqipëri, prej tani jemi gati kundër Serbisë. Do të fitojmë se s’bënë ndryshe! Forca Shqipëri, na prit Francë. Zoti e bekoftë Shqipërinë dhe Shqiptarët”, shkruan futbollisti i Kombëtares shqiptare.

Lexo edhe: Bukuroshet “ulin” tensionin Shqipëri-Serbi përpara 8 tetorit

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.10887503623962
array(1) { ["section"]=> string(71) "skuadra-e-zvicres-niset-drejt-shqiperise-fitorja-objektiv-i-vetem-22333" }