Slogani i të majtës "Drejtimi i duhur" i preferuari i kandidatëve demokratë

Publikuar tek: aktualitet, më 11:23 02-06-2015 Slogani i të majtës

Slogani i koalicionit të majtë “Drejtimi i Duhur”, është përqafuar edhe nga kandidatët e së dajthtës. Përveç Halim Kosovës i cili e ka përmendur herë pas here në takimet elektorale dhe pas ndërhyrjeve të stafit ai këmbënguli në të tijën dhe tha: “Do e përmend sa herë të dua”, me sa duket ky është slogan i preferuar edhe për kandidatin e Partisë Demokratike për Këlcyrën.

Në postimet në Facebook kandidati mban sloganin “Bujar Fezga drejtimi i duhur për Këlcyrën.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Niset me mision në Afganistan Kontingjenti i Dytë Paqeruajtës
Romët tashmë kanë radion e tyre. “Kanxura” media më e re në treg »
Article Logic
Execution time: 0.01309609413147
array(1) { ["section"]=> string(79) "slogani-i-te-majtes-drejtimi-i-duhur-i-preferuari-i-kandidateve-demokrate-12476" }