SnapChat bën një nga ndryshimet më të mëdha ndër vite (Foto-Video)

Publikuar tek: bota, më 17:53 06-07-2016 SnapChat bën një nga ndryshimet më të mëdha ndër vite (Foto-Video)

Rrjeti social që po fiton gjitmonë e më shumë vëmendje në mbarë botën, SnapChat ka vendosur të bëjë një nga nrryshimet më të rëndësishme ndër vite.

Opsioni i ri quhet “Memories” dhe është një ga ndryshimet më të mëdha që SnapChat ka bërë që prej 2013-ës.

Tani do të keni mundësinë që në një vend të veçantë në Gallery që quhet "My Memories" të ruani çdo snap tuajin apo të miqve tuaj. Ja sesi do të duket dhe një video që tregon si funksionon.

SNAPenshsot_1.jpg

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Diferenca mes Obamës dhe Trump në një foto
Vajza del gjysmë nudo për “shopping” (Foto +16) »
Article Logic
Execution time: 0.012107133865356
array(1) { ["section"]=> string(70) "snapchat-ben-nje-nga-ndryshimet-me-te-medha-nder-vite-foto-video-45747" }