Snapchat nesër ka ditëlindjen, e feston me dhuarata për të gjithë përdoruesit e tij (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:01 26-09-2017

Ditën e nesërme rrjeti i njohur social Snapchat ka përvjetor dhe bën 6 vite në treg.

Për këtë ditë, Snapchat ka menduar ta festojë duke shpërndarë dhurata për të gjithë, një opsion të ri që do ta keni në përdorim që nga dita e nesërme, të cilin e quan dhuarata e ditëlindjes.

"Sky Filters" do të jetë opsioni më i ri në Snapchat e cila po ashtu do të jetë edhe në versionin 3D.

Ndiqni videon për të kuptuar më tepër nga ky program.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.064104795455933
array(1) { ["section"]=> string(94) "snapchat-neser-ka-ditelindjen-e-feston-me-dhuarata-per-te-gjithe-perdoruesit-e-tij-video-93724" }