Socialistët e Përmetit shqetësohen për procesin. Deputeti Kosta qetëson situatën

Publikuar tek: politike, më 16:13 05-03-2016 Socialistët e Përmetit shqetësohen për procesin. Deputeti Kosta qetëson situatën

Socialistët e rinj të Përmetit kanë shprehur shqetësimin e tyre në lidhje me procesin e votimit. Ata pretendojnë  se në listë  nuk gjenden emrat e kandidatëve të propozuar.

45 nga këta të rinj socialistë kanë braktisur votimin për këtë arsye.

Deputeti i Partisë Socialiste të Përmetit Vladimir Kosta ka reaguar në lidhje me këtë pretendim duke thënë se nuk ka asgjë të vërtetë

 “Zgjedhjet janë korrekte dhe nuk ka pakënaqësi, kam kontaktuar me socialistët, nuk kanë asnjë problem. Procesi në Përmet është model, po e ndjek nga afër”, thotë Kosta.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0063650608062744
array(1) { ["section"]=> string(85) "socialistet-e-permetit-shqetesohen-per-procesin-deputeti-kosta-qeteson-situaten-34298" }