Socialistja ironizon keq Blushin dhe Hafizin në këtë foto shkrepur jashtë kamerave

Publikuar tek: foto-e-dites, më 06:18 22-10-2016 Socialistja ironizon keq Blushin dhe Hafizin në këtë foto shkrepur jashtë kamerave

Sekretarja e Partisë Socialiste Elisa Spiropali ironizon keq dy ish-socialistët Ben Blushi dhe Mimoza Hafizi të cilët tanimë janë larguar nga Partia për të krijuar një të re, emri i së cilës, deri tani njihet si “Lista”.

Ndërsa shpërndan këtë foto shkrepur nga Agim Rama, Spiropali shkruan: “Parti e re, gjithçka e qartë, kokat takohen poshtë, mendimet nxijnë lart”. Socialistja tanimë, ka shpallur një "luftë" të hapur, veçanërisht me Blushin pas letrës së këtij të fundit ku e cilësonte ish drejtoreshën e Doganave si "Elisa nga Sushi, Dogana nga Kaushi".

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Pas konferencës urgjente Tahiri surprizon gazetaren, i dhuron lule për ditëlindje
Aktorja, Hajrie Rondo 'Simbol i Qytetit': I thash sëmundjes ik tutje se kam pak punë »
Article Logic
Execution time: 0.010676860809326
array(1) { ["section"]=> string(88) "socialistja-ironizon-keq-blushin-dhe-hafizin-ne-kete-foto-shkrepur-jashte-kamerave-57008" }