Sofia e Arian Çanit largohet nga emisioni, e konfirmon moderatori

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:20 17-11-2019 Sofia e Arian Çanit largohet nga emisioni, e konfirmon moderatori

Sofia e Arian Çanit do të largohet nga “Zonë e Lirë”.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë moderatori Çani, i cili tha të premten se po kërkon një tjetër vajzë që të zëvendësojë Xheni Brahajn

Ai falenderoi Xhenin, të cilën publiku e njeh me emrin Sofia, por nuk zbuloi shkakun e largimit të saj.

Çani tha se ka hapur audicionet dhe ashtu siç ka bërë më parë, deklaroi se edhe vajzën e re do ta quajë “Sofi”.

dfghj.png

adsgf.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018619060516357
array(1) { ["section"]=> string(71) "sofia-e-arian-canit-largohet-nga-emisioni-e-konfirmon-moderatori-186159" }