“Sofia” e re e Çanit, imazh i një marke të njohur

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:28 25-09-2016 “Sofia” e re e Çanit, imazh i një marke të njohur

Arjan  Çani nuk po gjen “Sofinë” e përshtatshme. Eshe këtë sezon ai ka ndryshuar fytyrën e saj.

 Vajza e re ‘Sofi’, është është bjonde, si të gjitha ‘Sofitë’ e tjera. Ajo quhet Lori Danaj dhe është modele. Lori ka qenë edhe imazh i ‘Pierre Cardin’.

13716036_1048487478532121_3412222681084281920_n.jpg11350569_837013076346230_6492764468662858761_n.jpg11102681_810651542315717_8998905211091762890_n.jpg11026791_873567346024136_1234692701663153514_n.jpgc2b7d976401516dcd2ce6c2c6f894861_XL.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.12186002731323
array(1) { ["section"]=> string(52) "sofia-e-re-e-canit-imazh-i-nje-marke-te-njohur-54037" }