Sokol Balla i zuri vendin, ç'do ndodhë me Rudina Xhungën këtë sezon

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:17 18-09-2019 Sokol Balla i zuri vendin, ç'do ndodhë me Rudina Xhungën këtë sezon

Lëvizjet televizive këtë sezon kanë qenë të shumta.

Një nga më të diskutuarat ka qenë ajo e moderatorit Sokol Balla, i cili brakstisi Vizion Plus Duke u shpërngulur në News 24.

Duke qenë se emisioni i tij u vendos të trasmetohej katër herë në javë, ky vendim  ka bërë që të mbetet jashtë e paqartë e ardhmja e moderatores Rudina Xhunga.

Orarin e emisionit të Rudinës 'Dritare' e ka zënë Balla dhe e pyetur nga 'Prive.al', gazetarja e mirënjohur u shpreh se nuk ka vendosur ende përfundimisht.

'Nuk e kam vendosur ende', është shprehur Xhunga duke treguar se do e bëjë publik vendimin e saj së shpejti.

sokol-balla-750x450.jpeg

rudina-770x356.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.16623711585999
array(1) { ["section"]=> string(73) "sokol-balla-i-zuri-vendin-c-do-ndodhe-me-rudina-xhungen-kete-sezon-178893" }