Sokol Balla siç nuk e keni parë, me look të ri e tattoo, krah të vëllait (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:50 18-08-2018 Sokol Balla siç nuk e keni parë, me look të ri e tattoo, krah të vëllait (FOTO)

Pas mbylljes së sezonit të ‘Real Story’ moderatori Sokol Balla po shijon pushimet. Balla nodhet në Itali dhe duket se këto pushime kanë sjellë ndryshime tek ai.

Së fundi gazetari është shfaqur në rrjetet sociale me pamje të re. Ka qenë i vëllai Rezar Balla, i cili ka publikuar në Instagram një foto me të vëllain. Në pamje shihet që gazetari ka lënë mjekrrën e gjatë dhe në dorën e tij të djathtë bien në sy tatuazhet.

I veshur sportiv dhe me këtë pamje Sokol Balla duket mjaft në formë dhe i rinuar.  

balla.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0092010498046875
array(1) { ["section"]=> string(82) "sokol-balla-sic-nuk-e-keni-pare-me-look-te-ri-e-tattoo-krah-te-vellait-foto-131460" }