Sokol Balla uron Marinën dhe Getoarin për 2-vjetorin, dasmën e tyre e përmbledh vetëm me një fjalë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:35 10-09-2019 Sokol Balla uron Marinën dhe Getoarin për 2-vjetorin, dasmën e tyre e përmbledh vetëm me një fjalë

Çifti i njohur i showbiz-it Marina Vjollca dhe Getoar Selimin festojnë sot dy vjetorin e martesës.

Një urim surprizues për çiftin ka ardhur nga moderatori i njohur Sokol Balla, i cili ka publikuar në Instagram një foto me Marinën dhe Getoarin nga dita e dasmës së tyre.

Ai e ka quajtur këtë ditë një shpërthim të vërtetë.

‘Une s’para shkoj ne ngjarje, por dasma para dy vjetesh e dy miqve te mi @ghettogeasy dhe @marina_vjollca ishte nje “blast”. Urime dhe njehere dy vjet me pas: jeni te mire dhe te bukur serish!!’, shkruan Balla.

Ndërkohë nuk kanë munguar as përgjigjet e çiftit, ku  Geti ka shkruar ‘Shume faleminderit Kol’, ndërsa moderatorja ‘Te faleminderit shume, te nderuar qe te patem!’.

Screenshot_12.png'

auto_marina_geti1505160335.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0092740058898926
array(1) { ["section"]=> string(104) "sokol-balla-uron-marinen-dhe-getoarin-per-2-vjetorin-dasmen-e-tyre-e-permbledh-vetem-me-nje-fjale-177991" }