Sokoli, djali i Fatos Nanon fotografohet duke nxjerrë shëtitje të birin nga Liqeni Artificial

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:57 22-05-2016 Sokoli, djali i Fatos Nanon fotografohet duke nxjerrë shëtitje të birin nga Liqeni Artificial

Sokol Nano, djali i ish-­kryeministrit socialist Fatos Nano, ka qenë rreth tri vite më parë në qendër të medias, sepse i dha fund martesës së tij njëvjeçare dhe një bashkëjetese shumë të gjatë.

Në krah të Sokolit, i cili njihet edhe si pronar i një pub­i të njohur në zonën e ish-­Bllokut, më pas u pa një vajzë e re me të cilën me siguri ai tashmë ka krijuar familje.  Sot Sokol Nano, tashmë 37 vjeç, është fotografuar nga paparacët e "Panoramës" duke shëtitur fëmijën e tij me karrocë në zonën e Liqenit Artificial.  Sokoli duket edhe teksa luan me këmbët e vogëlushit të tij duke na lënë të kuptojmë që është një baba kaq i përkujdesur.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0098700523376465
array(1) { ["section"]=> string(98) "sokoli-djali-i-fatos-nanon-fotografohet-duke-nxjerre-shetitje-te-birin-nga-liqeni-artificial-41158" }