Sondazhi në newsbomb.al: Më të pakënaqur që u la jashtë Rrashica apo Gjimshiti? Rezultati befasues (FOTOT)

Publikuar tek: sport, më 12:07 01-06-2016 Sondazhi në newsbomb.al: Më të pakënaqur që u la jashtë Rrashica apo Gjimshiti? Rezultati befasues (FOTOT)

Si e vlerësoni mungesën e ftesës për Rashicën, Rrahmanin, Gjimshitin dhe Shalën, ishte pyetja që newsbomb.al u bëri lexuesve dhe rezultati është befasues deri diku duke patur parasysh morinë e reagimeve në rrjetet sociale.

Në newsbomb.al dalin më të pakënaqur me mos marrjen e ftesës për Gjimshitin sesa për Rrashicën.

76 % e votuesve janë të mendimit se vendimi i trajnerit De Biasi për Gjimshitin është i gabuar.

Sondazhi: Si e vlerësoni mungesën e ftesës për Rashicën, Shalën, Gjimshitin dhe Rrahmanin

rrash.png

gjim.png

shala.png

 

rrahh.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Reagon Gjimshiti pas përjashtimit: Meritoj më shumë
Valdet Rama tregon gjithçka, nga De Biazi te Kosova »
Article Logic
Execution time: 0.009490966796875
array(1) { ["section"]=> string(108) "sondazhi-ne-newsbomb-al-me-te-pakenaqur-qe-u-la-jashte-rrashica-apo-gjimshiti-rezultati-befasues-fotot-42102" }