Sondazhi pak orë para gjysmëfinales: Elhaida Dani kryeson me 10 mijë e 324 vota

Publikuar tek: kulture-art, më 15:11 19-05-2015

Një sondazh i Wwibloggs ka ngjitur Elhaida Danin në krye të klasifikimit të konkurentëve që pritet të performojnë sot në mbrëmje në skenën e madhe të Eurovizion.

“Elhaida Dani me “I”m Alive” ka grumbulluar 10 mijë e 324 vota dhe ky duket se është një rikthim pasi siç tha ajo në një intervistë të fundit kishte humbur zërin dhe i duhej mos këndonte për tre ditë”, shkruan Wwibloggs.

Elhaida ka lënë pas Belgjikën dhe Rusinë duke dalë në vendin e parë.

Lexo edhe: Ja si të votoni Elhaidën sonte në gjysmëfinalen e parë, mban numrin 14-të 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02656888961792
array(1) { ["section"]=> string(84) "sondazhi-pak-ore-para-gjysmefinales-elhaida-dani-kryeson-me-10-mije-e-324-vota-11504" }