Soni Malaj çmend Instagramin me linjat saj (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:37 21-08-2015 Soni Malaj çmend Instagramin me linjat saj (Foto)

Soni Malaj është një prej femrave më në formë të showbiz-it shqiptar. Elegante dhe mjaft seksi, ndryshe nga shumë kolege, Soni vazhdon të qendroj në formë dhe të mos humbasë linjat e saj.

Fotot e postuara së fundmi në instagram e vërtetojnë këtë, pasi këngëtarja shihet në forma perfekte. Soni është gjithashtu nënë e një vajze. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.03241491317749
array(1) { ["section"]=> string(53) "soni-malaj-cmend-instagramin-me-linjat-saj-foto-18896" }