Soni Malaj del publikisht me të fejuarin biznesmen në ditëlindjen e Sinan Hoxhës

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:56 05-09-2017 Soni Malaj del publikisht me të fejuarin biznesmen në ditëlindjen e Sinan Hoxhës

Soni Malaj e ka pranuar me kohë publikisht lidhjen me biznesmenin Klevi, ndërsa tashmë kanë filluar të shoqërohen edhe nëpër festa dhe takime kudo së bashku.

Çifti simpatik tashmë janë bërë të pandashëm. Në një foto që ka publikuar Soni në rrjete sociale, të dy kanë qenë duke festuar në ditëlindjen e këngëtarit të njohur Sinan Hoxha.

Në foto shihen të dy çiftet mjaft te lumtur, Sinani me bashkëshorten, Andrrën ne nje anë dhe Soni me të fejuarin Klevi në krahun tjetër.

“Gezuar ditelindjen miku im i shtrenjte @sinanhoxha_”, shkruan Soni krahas fotos. Miqësi të vjetra që i kanë rezistuar kohës, duket kjo e Sonit me Sinanin.

dfgdfgdfgdfgf.jpgScreenshot_2.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0095729827880859
array(1) { ["section"]=> string(86) "soni-malaj-del-publikisht-me-te-fejuarin-biznesmen-ne-ditelindjen-e-sinan-hoxhes-91279" }