Soni Malaj dhe i dashuri i saj hapin një lokal në Tiranë (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:25 03-06-2016 Soni Malaj dhe i dashuri i saj hapin një lokal në Tiranë (FOTO)

Këngëtarja Soni Malaj dhe i dashuri i saj Klevi që këngëtarja ka preferuar ta mbajë jashtë vëmendjes mediatike, tanimë do të jenë edhe partnerë në biznes.

Ata kanë hapur dje lokalin “Sophie” në qendër të Tiranës, tek ish-kinema 17 nëntori.

Në këtë foto të publikuar nga “Who” duken Soni dhe Klevi në hapjen e "Sophie" duke pritur të ftuarit Alessio Aliaj dhe Ujvara Haxhiaj.

soni.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.16171407699585
array(1) { ["section"]=> string(67) "soni-malaj-dhe-i-dashuri-i-saj-hapin-nje-lokal-ne-tirane-foto-42327" }