Soni Malaj dhe Olti Curri paraqiten nesër në Gjykatën e Tiranës

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:51 20-07-2016 Soni Malaj dhe Olti Curri paraqiten nesër në Gjykatën e Tiranës

Nesër në Gjykatën e Tiranës do të paraqiten këngëtarja Soni Malaj dhe bloggeri Olti Curri. Shkak është bërë padia e këngëtares ndaj Oltit, të cilin e akuzon për fyerje.

Është vetë Olti ai që njofton për seancën e nesërme, ndërsa ka postuar edhe një foto ironizuese në rrjetet sociale.

Padia e Sonit ndaj Oltit është depozituar gjatë muajt qershor dhe nesër do të zhvillohet seanca e parë. 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.031206130981445
array(1) { ["section"]=> string(69) "soni-malaj-dhe-olti-curri-paraqiten-neser-ne-gjykaten-e-tiranes-47229" }