Soni Malaj: Divorci është dështim në jetë, Mirko nuk më tradhëtoi

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:40 16-01-2016

Këngëtarja Soni Malaj ka gjetur veten shpeshherë në shtypin rozë gjatë 2015-tës.

Lajme për karrierën por më të shpeshta ishin për jetën personale. Soni pak më vonë doli me një deklaratë të shlzurtër në instagram për të konfirmuar ndarjen nga Mirko e ndërkaq tani në emisionin “Prive” sqaron gjithë ngjarjen.

Malaj mohon tradhtëtinë e Mirkos që u përfol nëpër medie duke shtuar se divorci erdhi për shkak të kulturave të ndryshme.

Soni shtoi se ata vazhdojnë të ketë raport miqësor dhe respekt për njëri-tjetrin.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Wikipedia feston 15 vjetorin, ndër faqet me të vizituara në internet
Getoari poston foto me Marinën dhe e quan mbretereshën e tij »
Article Logic
Execution time: 0.28413486480713
array(1) { ["section"]=> string(69) "soni-malaj-divorci-eshte-deshtim-ne-jete-mirko-nuk-me-tradhetoi-30190" }