Soni Malaj feston ditëlindjen, emocionohet nga surpriza e papritur gjatë performancës në skenë (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:49 23-10-2016 Soni Malaj feston ditëlindjen, emocionohet nga surpriza e papritur gjatë performancës në skenë (FOTO)

Koncerti i natës së mbrëmshme duket se ka qenë nga më emocionueset për këngëtaren e njohur Soni Malaj.

Ajo është surprizuar gjatë kohës që këndonte në skenë nga stafi i diskotekës dhe nuk nguron ta ndajë me të gjithë emocionin e veçntë që ka përjetuar këtë 35-vjetor.

“Kur feston ditëlindjen në "punë"…

Sot pata një kënaqësi të veçantë,që gjatë performancës në skenë, stafi i mrekullueshëm i diskotekës"Neë Zodiac",me bënë këtë surprizë kaq të bukur. Faleminderit të gjithëve për urimet” shkruan këngëtarja.

soni.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.048830032348633
array(1) { ["section"]=> string(104) "soni-malaj-feston-ditelindjen-emocionohet-nga-surpriza-e-papritur-gjate-performances-ne-skene-foto-57125" }