Soni Malaj feston ditëlindjen, nuk do e besoni sa vjeç mbush këngëtarja

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:18 23-10-2019 Soni Malaj feston ditëlindjen, nuk do e besoni sa vjeç mbush këngëtarja

Ditën e sotme për këngëtaren e njohur shqiptare, Soni Malaj është e veçantë.

Ajo feston ditëlindjen dhe mbush plot 38 vjeçe.

Soni është shumë aktive në palestër dhe kjo ka reflektuar që vitet mos të vihen e re.

Këngëtarja vazhdon të jetë po ajo adoleshentja që këndonte 'E vogla' në fillimet e karrierës.

Soni është e pëlqyer në çdo kohë dhe numëron shumë hite muzikore.

 

Screenshot_1.jpg

Screenshot_3.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020027875900269
array(1) { ["section"]=> string(77) "soni-malaj-feston-ditelindjen-nuk-do-e-besoni-sa-vjec-mbush-kengetarja-183192" }