Soni Malaj kaq lozonjare me modelin e ri të flokëve (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:54 20-02-2017 Soni Malaj kaq lozonjare me modelin e ri të flokëve (FOTO)

Soni Malaj duket kaq lozonjare dhe e këndshme me modelin e saj të flokëve.

 Këngëtarja ka veshur taka, xhinse, një xhup të verdhë, ndësa flokët i ka kapur një model të veçantë dhe ngjan shumë lozonjare. Soni është ndër femrat e showbizit shqiptar që kujdeset shumë për linjat e saj. 

 soni_malaj.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.034726858139038
array(1) { ["section"]=> string(62) "soni-malaj-kaq-lozonjare-me-modelin-e-ri-te-flokeve-foto-69359" }