Soni Malaj nis xhirimet për klipin e ri, sërish bashkëpunim

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:17 04-04-2016 Soni Malaj nis xhirimet për klipin e ri, sërish bashkëpunim

Ende pa pushuar nga suksesi i bashkëpunimit me reperin nga Kosova, Skivi, këngëtarja nga Shqipëria, Soni Malaj ka filluar xhirimet e videoklipit të një dueti me këngëtar mashkull.

Është radha e Genës që të ketë një këngë me këngëtaren aq të pelqyer dhe të dashur Soni Malaj

Kënga e re do të jetë e stilit "latino" ku flet për një histori dashurie mes nje femre tepër të nxehtë dhe mashkullit zemer akull.

Deri në publikim të këtij videoklipi, Prive përmes një imazhi ju krijon një ide se sa “hot” do të duket Soni në videon e këtij bashkëpunimi. Teksa për grimin e së cilës është përkujdesur make up artisti Arbër Bytyqi.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027776002883911
array(1) { ["section"]=> string(64) "soni-malaj-nis-xhirimet-per-klipin-e-ri-serish-bashkepunim-36832" }