Soni Malaj pozon me bikini nga bregdeti tejet atraktive (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:43 03-08-2020 Soni Malaj pozon me bikini nga bregdeti tejet atraktive (FOTO)

Soni Malaj është një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar.

Edhe pse ka kohë që nuk është shumë aktive me projektet muzikore, ajo ka qëndruar pranë ndjekësve të saj, ku shpesh ndan edhe foto me ta nga jeta e përditshme.

Ditën e sotme këngëtarja ka postuar një foto në ‘Instagram’, ku shihet në bregdet me bikini. Ajo është shfaur e mahnitshme dhe ka vënë në dukje edhe një herë linjat e saj perfekte trupore.

Edhe pse 39 vjeç Soni, ka forma trupore që çdo vajzë do ta kishte zili.

Screenshot_21.png

Screenshot_23.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011823177337646
array(1) { ["section"]=> string(67) "soni-malaj-pozon-me-bikini-nga-bregdeti-tejet-atraktive-foto-215980" }