Soni Malaj, së shpejti bashkëpunim me Young Zerka

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:53 17-01-2015 Soni Malaj, së shpejti bashkëpunim me Young Zerka

Mesa duket Soni Malaj dhe Young Zerka do të vinë me një bashkëpunim së shpejti. Këngëtarja ka bërë një postim në rrjetin social Facebook ku ka shkruar: “MirmëngjesiNë studio. Le ti kthehemi punës.”

Projekti i fundit i këngëtares ka qënë “Tulipan i bardhë”, bashkëpunim me libanezin Saad Ramadan. Ndërsa për Young Zerka ky do të jetë projekti i rradhës pas fitores në “Kënga Magjike” me këngën “Pa kontroll”, bashkëpunim ky me Aurela Gaçen.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.13736915588379
array(1) { ["section"]=> string(52) "soni-malaj-se-shpejti-bashkepunim-me-young-zerka-789" }