Soni Malaj stërvitet këtë mëngjes me Aurela Gaçen, si duket këngëtarja pas lindjes (VIDEO NGA PALESTRA)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:10 16-02-2017

Dy këngëtaret e njohura, Aurela Gaçe dhe Soni Malaj po stërviten bashkë.

Ja ku i shohim në këtë video mëngjesin e sotëm duke bërë ushtrime. Në fakt, është Aurela ajo e cila shtrirë përtokë ushtrohet ndërsa Soni pi kafen dhe luan rolin e instruktores.

“Ndihmë, po më masakron Soni, më ka gjetur të vogël po ju e dini që unë dua vetë”, thotë e madhja Aurelë ndërsa ka vetëm 2 muaj që ka sjellë në jetë vajzën e dytë dhe duket e gatshme për të riardhur në formën optimale ndonëse pas lindjes me prerje çezariane, siç pohon edhe vetë këngëtarja, nuk është aq e lehtë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0089578628540039
array(1) { ["section"]=> string(106) "soni-malaj-stervitet-kete-mengjes-me-aurela-gacen-si-duket-kengetarja-pas-lindjes-video-nga-palestra-68878" }