Soni Malaj, surpriza e ‘Këngës Magjike’, ngre në këmbë publikun me performancën e saj

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:25 08-12-2016 Soni Malaj, surpriza e ‘Këngës Magjike’, ngre në këmbë publikun me performancën e saj

Këngëtarja Soni Malaj me këngën "Për vete më mbaj" ka mahnitur publikun me performancën e saj në skenë mbrëmjen e djeshme.

Kemi parë yjet botërorë duke performuar në skenë por rrallëherë një këngëtare shqiptare. Me vokalin e saj, Soni ngriti publikun në këmbë duke brohoritur dhe duartrokitur. Nuk mund të lëmë pa përmendur dhe koreografinë, veshjen dhe "look-un" e saj të cilat ishin mëse të realizuara.

Në garë janë shumë këngëtarë të fortë, shumica prej tyre do të performojnë në dy netët në vijim./Newsbomb.al

15403117_10155449389133765_151981381_n_1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021797180175781
array(1) { ["section"]=> string(87) "soni-malaj-surpriza-e-kenges-magjike-ngre-ne-kembe-publikun-me-performancen-e-saj-62045" }