Sonila Meço feston ditëlindjen, urimi i veçantë i djalit të Heart Attack

Publikuar tek: fcb-bomb, më 07:57 03-07-2015 Sonila Meço feston ditëlindjen, urimi i veçantë i djalit të Heart Attack Sonila Meço dhe Ermal Peci

Gazetarja e njohur  Sonila Meço, sot feston ditën e saj të lindjes.

Mes qindra urimesh, gazetarja ka zgjedhur të publikojë dhe falenderojë publikisht disa prej uruesve, nisur dhe nga mesazhi i tyre i veçantë për të. I tillë është edhe urimi i Ermal Peçit që të gjithë e njohin si djali i “Heart Attack”.

Ai ka postuar në profilin e gazetares Meço një foto të tyre, ku poshtë janë edhe shenjat e buzëve me buzëkuq, me siguri të Sonilës.

“Shumë dekada të tjera me shijen e shenjës tënde”, i shkruan Peçi koleges së tij Meço.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020735025405884
array(1) { ["section"]=> string(77) "sonila-meco-feston-ditelindjen-urimi-i-vecante-i-djalit-te-heart-attack-15239" }