Sonila Meço, më joshëse dhe provokuese se asnjëherë tjetër

Publikuar tek: fcb-bomb, më 19:02 28-11-2015 Sonila Meço, më joshëse dhe provokuese se asnjëherë tjetër

Sonila Meço është një nga gazetaret femra më të paraqitshme në ekranet shqiptare.

E ndërsa së fundmi vëmendja ishte zhvendosur disi të Sonila Meço në raport me Agon Channel, këtë herë kemi vetëm Sonila Meçon në raport me veten. Të tillë ndjesi së paku të krijon kjo foto ndryshe e postuar nga gazetarja.

Ajo shfaqet këtu më joshëse dhe provokuese se asnjëherë tjetër. Fustani i kuq mbi gju, ia nxjerr në pah këmbët elegante. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0047459602355957
array(1) { ["section"]=> string(63) "sonila-meco-me-joshese-dhe-provokuese-se-asnjehere-tjeter-26486" }