Sonte Ermal Meta këndon në sheshin Skënderbej, FALAS për të gjithë

Publikuar tek: kulture-art, më 08:35 01-06-2018 Sonte Ermal Meta këndon në sheshin Skënderbej, FALAS për të gjithë

Këngëtari fierak Ermal Meta me famë ndërkomëbtare, ka mbërritur tashmë në Tiranë dhe është gati për koncertin e orës 18:00 në sheshin “Skënderbej”.

Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj i bën thirrje gjithkujt t’i bashkohet këtij koncerti të madh, tërësisht falas.

“Ora e Super Muzikës erdhi! Me 1 qershor, ora 18:00, bashkoju festes në Sheshin Skënderbej, për të ndjekur nga afër super koncertin! Ermal Meta, së bashku me artistët më të mire të skenës shqiptare, në një mbremje unike! Hyrja e lire për të gjithë! ALBtelecom, me ju të parët!” shkruan entuziast Veliaj.

lalala.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028673887252808
array(1) { ["section"]=> string(72) "sonte-ermal-meta-kendon-ne-sheshin-skenderbej-falas-per-te-gjithe-122847" }