Sonte gjysmëfinalja e “Amici”, balerina shqiptare Klaudia Pepa pret mbështetje

Publikuar tek: kulture-art, më 15:43 30-05-2015 Sonte gjysmëfinalja e “Amici”, balerina shqiptare Klaudia Pepa pret mbështetje

Balerina shqiptare Klaudia Pepa ka mundur të mbërrijë në gjysmëfinalen e “Amici” të Maria De Filippi. Gjysmëfinalja do të nisë sonte në orën 21:10 e nndërkaq balerina jonë kërkon mbështetjen e të gjithëve.

Është i dashuri i saj, koreografi Albi Nako ai i cili e ka ndjekur në gjithë këtë rrugëtim dhe që sot në gjysmëfinale  bën apel për të mbështetur Klaudian. “Klaudia ka nevojë për mbështetjen tonë më shumë se kurrë”, shkruan LAbi nga rrjeti social duke na kujtuar ehde finalen e madhe të 5 qershorit.

Edhe këngëtarja Aurela Gaçe i ka dedikuar një postim pjesëmarrjes së Klaudias në gjysmëfinale dhe ka kërkuar mbështetje për të.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02858304977417
array(1) { ["section"]=> string(81) "sonte-gjysmefinalja-e-amici-balerina-shqiptare-klaudia-pepa-pret-mbeshtetje-12296" }