Sonte në skenën e festivalit të Pavarësisë, del FOTOJA e Elvana Gjatës në Kosovë me gruan e kryeministrit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:25 17-02-2019 Sonte në skenën e festivalit të Pavarësisë, del FOTOJA e Elvana Gjatës në Kosovë me gruan e kryeministrit

Këngëtarja Elvana Gjata ka zgjedhur që rikthimin në muzikë ta bëjë në Kosovë, në koncertin madhështor për 11 vjetorin e Pavarësisë.

Me ftesën e bashkëshortes së kryeministrit Ramush Haradinaj, Anitës, e cila ka organizuar edhe koncertin, Elvana pritet të performojë me disa prej hiteve më të mëdha.

Mirëpo, pak para se të nisin festimet, Elvana ka vendosur të kalojë pak kohë me miqtë.

Siç shihet edhe në foto e publikuar nga stilisti Valdrin Sahiti, këngëtarja është në shoqërinë e tij dhe të Anitës.

nvmv.jpg

gdhj.jpg

sgtr.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024394989013672
array(1) { ["section"]=> string(111) "sonte-ne-skenen-e-festivalit-te-pavaresise-del-fotoja-e-elvana-gjates-ne-kosove-me-gruan-e-kryeministrit-153163" }