Sonte nis emisioni investigativ "BOOM”, ja si na surprizon Rozana Radi (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:38 12-12-2016 Sonte nis emisioni investigativ

Sonte në orën 19:00 në “Ora News” nis emisioni investigativ "BOOM" nga Rozana Radi dhe Fiori Dardha. Prej javësh dy moderatoret na kanë paralajmëruar se do të ketë shumë surpriza.

Rozana, tashmë fituese e “Kënga Magjike” do të vijë fuqishëm me një tjetër rol, raporton newsbomb.al.

E veshur me një fustan të zi me lule, me një “look” të këndshëm, Rozi i fton të gjithë që ta ndjekin sonte. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.070452928543091
array(1) { ["section"]=> string(79) "sonte-nis-emisioni-investigativ-boom-ja-si-na-surprizon-rozana-radi-video-62433" }