Sot 1 tetor, dita e të moshuarëve

Publikuar tek: foto-e-dites, më 09:22 01-10-2015 Sot 1 tetor, dita e të moshuarëve

Sot është 1 tetor, dita ndërkombëtare e të moshuarëve. Në këtë ditë të veçantë për të moshuarit, duket se ka menduar vetëm kryebashkiaku i Tiranës, i cili i fton të gjithë të pijnë nga një kafe te 24 njësitë administrative. Njëkohësisht sot çdo i moshuar mund të përdorë transportin publik falas.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011822938919067
array(1) { ["section"]=> string(38) "sot-1-tetor-dita-e-te-moshuareve-22067" }