Sot 25 vjeç, Enca publikon foto nga festa gjigande

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:00 19-10-2020 Sot 25 vjeç, Enca publikon foto nga festa gjigande

Këngëtarja e njohur Enca Haxhia është gjithmonë kryefjalë e mediave rozë për shkak të postimeve që bën në rrjetet sociale.

Dita e sotme është e veçantë për këngëtare pasi feston ditëlindjen. Nuk kishte sesi në një ditë kaq të bukur për Encën të mungonte dhe festa ‘gjigande’.

Me anë të postimeve në ‘Instastory’ këngëtarja ka zbuluar se ka organizuar një festë mahnitëse.

Mes të ftuarve nuk kanë munguar as personazhe të njohur, me të cilët Enca ka bashkëpunuar për projektet e saj.

Në fotot e publikuara më poshtë shihet se në hyrje të festës kishte dhe një tabelë ku shkruhej “Dhipi ma i fort i bon 25”.

Screenshot_2.pngScreenshot_5_copy.pngScreenshot_3.pngScreenshot_5.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Fabrizio Corona infektohet nga koronavirusi, ish-bashkëshortja njofton policinë (ARSYEJA)
»
Article Logic
Execution time: 0.014116048812866
array(1) { ["section"]=> string(56) "sot-25-vjec-enca-publikon-foto-nga-festa-gjigande-224327" }