Sot 63-vjeçe, nëna ish-modele pranon “sfidën” e 2 vajzave duke pozuar me bikini

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:20 07-02-2017 Sot 63-vjeçe, nëna ish-modele pranon “sfidën” e  2 vajzave duke pozuar me bikini

Sot është 63-vjeçe por nëna ish-modele, Christie Brinkley ka pozuar për herë të parë më 1979, për kopertinën e një reviste.

Këtë herë ajo mori përsipër “sfidën” për të pozuar me 2 vajzat e saj. Në një intervistë, Brinkley ka pranuar se iu desh të mendohej gjatë para se të pranonte këtë sfidë, të pozonte bashkë me vajzat e saj, Saulor 18 vjeçe dhe Alexa, 31 vjeçe. 


“Jam 63 vjeçe, por e dija që nuk do më jepej herë tjetër mundësia që të pozoja me vajzat e mia, ndaj i thashë po ofertës”, u shpreh Christie e cila duket mëse në formë edhe në këtë moshë.

ger.jpg

gre.jpg

hedf.jpg

gerg.jpg

greg.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021218061447144
array(1) { ["section"]=> string(82) "sot-63-vjece-nena-ish-modele-pranon-sfiden-e-2-vajzave-duke-pozuar-me-bikini-67964" }