Sot ditëlindja e princeshës Elia Zaharia, ja çfarë mënyre të veçantë ka zgjedhur për të uruar veten e saj

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:31 08-02-2017 Sot ditëlindja e princeshës Elia Zaharia, ja çfarë mënyre të veçantë ka zgjedhur për të uruar veten e saj

Princeshë Elia Zaharia ka sot përvjetorin e saj të lindjes dhe ka zgjedhur një mënyrë shumë të veçantë për të uruar veten.

Elia ka nxjerrë në pah virtytet dhe veçantitë e të lindurit në muajin e shkurt me anë të disa bluzave të publikuara në "Instagram".

Mund të duken thjeshtë bluza, por domethënja e tyre është shumë e madhe. Elia ka dashur të theksojë se personalitetet e mëdha kanë lindur në shkurt, duke përfshirë princesha, mbretëresha dhe legjendat, prandaj mos e nënvlerëso kurrë një grua të lindur në shkurt.

bfdcb.pngbdfb.pngbfd.pngderfvbc.pngbfdb_fd.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01204514503479
array(1) { ["section"]=> string(110) "sot-ditelindja-e-princeshes-elia-zaharia-ja-cfare-menyre-te-vecante-ka-zgjedhur-per-te-uruar-veten-e-saj-68121" }