Sot e kërkon gjithë Europa, STRAKOSHA zbulon FOTON e rrallë kur qëndronte në krahët e babait

Publikuar tek: sport, më 15:20 05-01-2018 Sot e kërkon gjithë Europa, STRAKOSHA zbulon FOTON e rrallë kur qëndronte në krahët e babait

Thomas Strakosha është lojtari kuqezi që po shkëlqen në Europë, konkretisht në Seria A me skuadrën e Lacios.

Portieri i kombëtares shqiptare është vetëm 22-vjeç dhe tashmë kartoni i tij vlen plot 13 milionë euro.

Talenti i lindur, por ‘profesioni’ si portier trashëgimi nga i ati Foto Strakosha. Thomasi është bërë nostalgjik dhe në rrjetet sociale ka postuar një foto ku shfaqet i vogël në krahët e të atit pas një ndeshje futbolli.

Kujtojmë që ofertat për Thomas Strakoshën janë të shumta, por klubi italian hë për hë nuk ka ndërmend ta shesë. /newsport.al

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021236896514893
array(1) { ["section"]=> string(98) "sot-e-kerkon-gjithe-europa-strakosha-zbulon-foton-e-rralle-kur-qendronte-ne-krahet-e-babait-105532" }