Sot e martuar me Eduart Selamin, por ja si dukej Ilva Tare në mbrëmjen e maturës

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:56 19-06-2019 Sot e martuar me Eduart Selamin, por ja si dukej Ilva Tare në mbrëmjen e maturës

Gazetarja Ilva Tare është shumë aktive në rrjetet sociale.

jo herë pas here publikon foto nga jeta e përditshme dhe jo vetëm.

Mirëpo, së fundmi Ilva është bërë nostalgjike dhe ka postuar në Instastory një foto nga mbrëmja e saj e maturës.

Ndryshe nga sot, gazetarja shihet me flokë të gjata brune dhe kaçurrela. Në foton e

Edhe pse në vitin 1994, duket se Ilva ka qenë një ndjekëse e modës që atëherë.

Kujtojmë që Tare është e martuar me ish-kryetarin e Partisë Demokratike Eduart Selami, me të cilin ka edhe dy fëmijë.

Screenshot_8.png

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010203123092651
array(1) { ["section"]=> string(86) "sot-e-martuar-me-eduart-selamin-por-ja-si-dukej-ilva-tare-ne-mbremjen-e-matures-168878" }