Sot është një divë, por ja si dukej Bleona Qerreti kur këndonte në Shtëpinë e Pionerit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:28 28-03-2019 Sot është një divë, por ja si dukej Bleona Qerreti kur këndonte në Shtëpinë e Pionerit

Bleona Qerreti është ndër këngëtaret më të pëlqyera dhe më të përfolura, pasi daljet e saj në televizion janë gjithmonë të bujshme.

Këngëtarja është gjithmonë aktive në rrjetet sociale ku poston foto dhe video të ndryshme.

Por ditën e sotme Bleona na ka kthyer shumë vite pas, në kohën kur ajo këndonte në shtëpinë e Pionerit.

Këngëtarja ka publikuar në Instagram një foto ku shihet me një violinçel në dorë dhe me flokët e shkurtra deri mbi supe.

"Filloi paksa herët. Pas në kohë, Bleona, Shtëpia e Pionerit", shkruan Bleona, e cila na tregon edhe njëherë pasionin që ka pasur për muzikën që në vegjëli.

-640-0-5c9c927a83b80.jpg

sfzsh.png

dghjk.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.009821891784668
array(1) { ["section"]=> string(92) "sot-eshte-nje-dive-por-ja-si-dukej-bleona-qerreti-kur-kendonte-ne-shtepine-e-pionerit-158243" }