Sot është një ndër këngëtaret e njohura shqiptare, zbuloni kush është vajza në FOTO

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:28 20-05-2019 Sot është një ndër këngëtaret e njohura shqiptare, zbuloni kush është vajza në FOTO

Ajo është ndër këngëtaret më të famshme shqiptare ndër vite.

Është dalluar për muzikën popullore, që ka realizuar që kur ishte 16 vjeç. Bëhet fjalë për yllin e muzikës popullore, Shyhrete Behlulin.

Gjithmonë kishte kënduar këngë patriotike dhe populli kishte menduar se e kishin vrarë pas protestave të vitit 1981.

Nga martesa shumëvjeçare, Shyhretja dhe Luli kanë tri vajza dhe një djalë.

141.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010303974151611
array(1) { ["section"]=> string(89) "sot-eshte-nje-nder-kengetaret-e-njohura-shqiptare-zbuloni-kush-eshte-vajza-ne-foto-165021" }