Sot është një nga këngëtaret me seksi, por nuk ka qenë gjithnjë kështu…(Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:35 21-09-2015 Sot është një nga këngëtaret me seksi, por nuk ka qenë gjithnjë kështu…(Foto)

Sot është një nga këngëtaret më seksi të skenës muzikore shqiptare, por ndryshimi që ka bërë Genta Ismajli është rrënjësor që nga adoleshenca e saj.

Në këtë foto të publikuar nga mediat kosovare, Genta të ngjason më shumë me një djalë sesa vajzë, gjithsesi, kohët kanë ndryshuar dhe tashmë Gentës vështirë se mund t’i bësh ndonjë kritikë për pamjen e saj.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.034039974212646
array(1) { ["section"]=> string(80) "sot-eshte-nje-nga-kengetaret-me-seksi-por-nuk-ka-qene-gjithnje-keshtu-foto-21352" }