Sot është një 'yll' i vërtetë, por shikoni si dukej Xhensila Myrtezaj kur ishte e vogël

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:05 15-08-2020 Sot është një 'yll' i vërtetë, por shikoni si dukej Xhensila Myrtezaj kur ishte e vogël Xhensila Myrtezaj

Xhensila Myrtezaj është një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar, por edhe një nga vajzat më të bukura.

E ndërsa e shohim sot kaq të bukur, të gjithë jemi kureshtarë të shohim se si ka qenë Xhensila e vogël.

Vetë këngëtarja ka publikuar në llogarinë e saj në Instagram një foto të ëmbël nga fëmijëria e saj, dhe duhet të themi që ka qenë një fëmijë shumë i bukur.

"Kujtime", shkruan Xhensila krah fotos, ndërkohë që këngëtarja tashmë është duke shijuar suksesin e këngës më të re të titulluar "Panorama".

117590416_324940432029762_8411290972456786101_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010250806808472
array(1) { ["section"]=> string(91) "sot-eshte-nje-yll-i-vertete-por-shikoni-si-dukej-xhensila-myrtezaj-kur-ishte-e-vogel-217248" }