Sot është super yll, por ja si dukej Eva Murati para se të bëhej e famshme (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:39 12-02-2019 Sot është super yll, por ja si dukej Eva Murati para se të bëhej e famshme (FOTO)

Sot moderatorja sportive Eva Murati është një ndër vajzat më të komentuara në botën e showbizit shqiptar.

Pamja e saj e simpatike dhe mënyra e saj e komunikimit me median shpesh herë e kanë në qendër të vëmendjes.

Së fundmi, moderatorja është bërë nostalgjike dhe ka publikuar një foto nga gjimnazi ku shihet krah shoqeve të saj.

Mund të themi padyshim se me flokët e palyer me onde dhe e veshur me uniformën e shkollës, duket po aq simpatike sa në ditët e sotme.

gxfhfjg.png

tetetru.png

fzsfdgf.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0051231384277344
array(1) { ["section"]=> string(85) "sot-eshte-super-yll-por-ja-si-dukej-eva-murati-para-se-te-behej-e-famshme-foto-152493" }