Sot është super yll, por zbuloni si dukej Ajsi Xhaxhaj para se të bëhej e famshme

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:44 02-05-2019 Sot është super yll, por zbuloni si dukej Ajsi Xhaxhaj para se të bëhej e famshme

Karriera e saj në botën e spektakleve ka nisur që në vogëlinë e hershme, por Ajsi Xhaxhaj zgjodhi që t’i rikthehet përsëri pasjonit të saj, aktrimit duke u bërë pjesë e një filmi të Drilon Hoxhës.

Sot Ajsi është ndër aktoret më të mira dhe më të kërkuara, por shumë pak nga ne e dinë si ka qenë ajo kur ishte fëmijë.

Ditën e sotme aktorja është bërë nostalgjike dhe ka publikuar një foto kur ishte e vogël.

E veshur me një fustan dhe me flokët e shkurtra të kapura bisht, Ajsi rrëmben zemrën e të gjithëve me ëmbëlsinë që e karakterizon.

-640-0-5ccad0d885baa (1).jpg

-640-0-5b656a9a92efc.jpg

FB08PCGN_400x400.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023356199264526
array(1) { ["section"]=> string(87) "sot-eshte-super-yll-por-zbuloni-si-dukej-ajsi-xhaxhaj-para-se-te-behej-e-famshme-162696" }