“Sot festo me kujdes”, video-mesazhi sensibilizues i Policisë së Shtetit për Halloween

Publikuar tek: aktualitet, më 21:19 31-10-2016

Në festën e Halloween, Policia e Shtetit ka dhënë një mesash sensibilizues për të gjithë personat të cilët po festojnë, që të tregohen të kujdesshëm.

Video-mesazhin sensibilizues e ka shpërndarë dhe Ministri i Brendshëm, Sajmir Tahiri i cili shkruan, “Sot festo me kujdes! Shpërndaje sa me shumë, ndihmo të shpëtosh shëndetin dhe jeten nga aksidentet rrugore!”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.6007080078125
array(1) { ["section"]=> string(89) "sot-festo-me-kujdes-video-mesazhi-sensibilizues-i-policise-se-shtetit-per-halloween-57986" }